Ministerul Justiției
Oficiul Național al Registrului Comerțului

01 Decembrie 2022

portal

Declarații de avere și de interese

 

ORC ALBA
Oarga Adelina VasilicaDirector
Arion Diana AdrianaSef birou

ORC ARAD

Avramuti Aurelia SimonaDirector
Maciulschi PuiuSef birou
Zimbran Horia MariusSef birou

ORC ARGES

Marinescu Iulia MariaDirector
Florescu Anca GeaninaSef birou

ORC BACAU

Patrichi GheorghitaDirector
Patrichi GheorghitaDirector
Bujoreanu Alina ElenaSef birou
Gotu CarmenSef birou
Ipate Marius SorinSef birou
Munteanu Silviu-CorneliuSef birou

ORC BIHOR

Filimon Ioana MariaDirector
Anton Anca LauraSef birou
Lebovici CristinaSef birou
Leucuta Marcela LoredanaSef birou

ORC BISTRITA-NASAUD

Ianculescu AlexandrinaDirector
Borsa MonicaSef birou
Coste Cristina MariaSef birou

ORC BOTOSANI

Leonte Laura AdaDirector
Radu IulianSef birou

ORC BRAILA

Condruz DanielaDirector
Tiru LiviuSef birou

ORC BRASOV

Toma TatianaDirector
Rusu LuminitaSef birou

ORC BUCURESTI

Chitu Carmen StefaniaDirector
Baban Mona GeorgetaDirector adjunct
Mihailescu Ioana FlorentinaDirector adjunct
Badea Adriana MihaelaSef serviciu
Bura Uglean IrinaSef serviciu
Cojocaru Roxana-MariaSef serviciu
Fierbinteanu GabrielaSef serviciu
Tanase Maria ElenaSef serviciu
Trantescu Cornelia IonelaSef serviciu
Vladu MihaelaSef serviciu
Carasel Adrian GabrielSef birou
Constantinescu GabrielaSef birou
Delcea FloricaSef birou
Florea RalucaSef birou
Ghiulea EugenSef birou
Ivan Denisa GrazielaSef birou
Margarit ValentinaSef birou
Marin Anca ElenaSef birou
Mirea Georgiana AdrianaSef birou
Rosloschi Nicoleta AnutaSef birou
Stefan VioricaSef birou
Tatomir ElenaSef birou
Angheloiu GeorgetaSpecialist IT
Iancu DanielaSpecialist IT
Lazaroiu MirelaSpecialist IT
Marin Laurentiu IoanReferent specialist
Radulescu Laura GabrielaConsilier juridic specialist
Risco Sergiu RemusInformatician SSD
Tanislav Daniela LidiaReferent specialist
Voican Ciprian AlexandruReferent specialist

ORC BUZAU

Lazar Iulian SorinDirector
Grigoras MihaelaSef birou
Grigoruta Anca MariaSef Birou
Pusca EmilianSef Birou

ORC CALARASI

Toza TascuDirector
Micu FloareaSef birou

ORC CARAS-SEVERIN

Popa ValentinDirector
Stan Timea-AnnaSef birou

ORC CLUJ

Deac Dorin MariusDirector
Munteanu RaduSef serviciu
Cetean Raluca AnaSef birou
Dragoi Anca TeodoraSef birou
Oltean Alicia ValeriaSef birou
Sabau Delia ManuelaSef Birou

ORC CONSTANTA

Mardare LuizaDirector
Pacuraru GeorgetaSef serviciu
Ene EcaterinaSef birou
Gisca OitaSef birou
Abibula Memet VildalSpecialist IT

ORC COVASNA

Cotfas Elena SorinaDirector
Toma GeaninaSef birou

ORC DIMBOVITA

Brebeanu SmarandaDirector
Borjog SiminicaSef birou
Petre Alin SorinSef birou

ORC DOLJ

Dinca OanaDirector
Ninoiu Mihaela ClaudiaSef serviciu
Barbu ClaudiaSef birou
Coclea Mihaela SimonaSef birou
Pirvu Ana DanielaSef birou

ORC GALATI

Valeanu Mihaela StefaniaDirector
Dorneanu ElenaSef birou

ORC GIURGIU

Stanciu Dragos CristianDirector
Baranga MihaelaSef birou
Vilcea MadalinaSef birou

ORC GORJ

Balica CosminaDirector
Banculea Dumitru DanielSef serviciu
Milosteanu MariaSef birou
Milosteanu MariaSef birou

ORC HARGHITA

Vilcan VasileDirector
Ciotlos Violeta GabrielaSef serviciu
Geta DusaSef birou

ORC HUNEDOARA

Mogosanu Felicia CameliaDirector
Isan Ana-MariaSef serviciu
Risteiu Alexandra CosminaSef birou

ORC IALOMITA

Bratu ConstantinDirector
Iosif Silvia VasilicaSef birou

ORC IASI

Sindila Gina ManuelaDirector
Pricope ElenaSef serviciu
Cozma Maria AlexandraSef birou
Iluca PetronelaSef birou
Secrieriu CorinaSef birou

ORC ILFOV

Istrate Elena SimonaDirector
Glavan EugeniaSef serviciu
Stanescu Roxana AdelaSef serviciu
Rancu Denise GeorgianaSef birou
Barbieru Mariana IrinaSpecialist IT

ORC MARAMURES

Dan Octavia NicoletaDirector
Suciu Anca - BrindusaSef birou

ORC MEHEDINTI

Vilcea VeronicaDirector
Popescu Adina MihaelaSef birou

ORC MURES

Bercea Adina NicoletaDirector
Bercea Adina NicoletaDirector
Muresan Mirela TaniaDirector
Muresan Mirela TaniaSef birou

ORC NEAMT

Cernat ElenaDirector
Benchea DoinitaSef birou

OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI

Burdescu ValentinaDirector General
Branescu Elena CeraselaDirector General Adjunct
Branescu Elena CeraselaDirector General Adjunct
Safta Anca DanielaDirector General Adjunct
Burdescu Bogdan MihailDirector
Condesteanu GabrielDirector
Ghimpu AureliaDirector
Kotsias MariaDirector
Marginean IoanDirector
Buciu Alice IoanaSef serviciu
Constantinescu Adrian LeontinSef serviciu
Cruicu FlorinSef serviciu
Dragusin Cristina IrinaSef serviciu
Duduleanu OctavianSef serviciu
Gheldiu Elena CristinaSef serviciu
Gheldiu Elena CristinaSef serviciu
Halip ViorelSef serviciu
Horobeanu Roxana VoichitaSef serviciu
Joita Mihaela CristinaSef serviciu
Lungu Luminita ClaudiaSef serviciu
Molnar Ioan AugustinSef serviciu
Nedea Camelia LucianaSef serviciu
Oprinescu Gabriela-IuliaSef serviciu
Popescu Ana-NinaSef serviciu
Stefu Oana MihaelaSef serviciu
Tanase Dan CristianSef serviciu
Tihan Mihaela LauraSef serviciu
Tiparu Danut FlorianSef serviciu
Vasile GetaSef serviciu
Vulpe Georgiana AlinaSef serviciu
Clapa CarmenSef birou
Dragomir Ioana RalucaSef birou
Faighel Saftoiu CristinaSef birou
Florea ElenaSef birou
Ionita Ana LuminitaSef birou
Ivan StefanelSef birou
Lungu Corina MariaSef birou
Mihai Gabriela AuraSef birou
Ostrovschi SorinaSef birou
Seredenciuc Sorin BoresSef birou
Tudoroiu IlieSef birou
Vladu ValentinSef birou
Albinet Alexandru AdrianSpecialist IT
Alexandridi Alex IulianConsilier juridic specialist
Badea OliviaSpecialist IT
Balan NicoletaAuditor de registru
Baron CarmenInspector specialist
Bita Adrian CezarSpecialist IT
Caldare DanielaConsilier juridic specialist
Cirtina ConstantinConsilier Juridic
Ciudoiu GabrielaInspector specialist
Coratu Elena GratielaInspector specialist
Covasa Maria CristinaConsilier juridic specialist
Cristea Constanta AdrianaInspector specialist
Danila-Matei SilviaReferent specialist
Deaconu DumitruSpecialist IT
Diaconu Gabriel AdrianConsilier juridic
Dinu Daniela NicoletaInspector specialist
Duta SorinInspector specialist
Epure Irina DeliaSpecialist IT
Floroiu Raluca CodrutaConsilier juridic specialist
Gaman GeorgeSpecialist IT
Ganea Mihaela IrinelSpecialist IT
Georgescu Adriana AndraInspector specialist
Gheorghe BogdanSpecialist IT
Goia Romeo CiprianConsilier juridic specialist
Halip CristinaSpecialist IT
Hosu Cristian AdrianReferent asistent
Iliescu Raluca MagdalenaReferent specialist
Ivan MihaelaInspector specialist
Jianu Mihai RobertSpecialist IT
Lazar Elena DanielaReferent specialist
Mardale Emanuel MihaiSpecialist IT
Marginean MihaelaSpecialist IT
Mateescu Anca GeorgianaReferent specialist
Mihailescu LuanaReferent specialist
Moisa GabrielaReferent specialist
Molnar Ioan AugustinConsilier juridic
Nicolae Monica CristinaConsilier juridic specialist
Nicolescu Ioana-ClaudiaConsilier juridic specialist
Oprea SandaReferent specialist
Oprea Violeta VeronicaConsilier juridic specialist
Opritoiu Razvan VirgilReferent specialist
Ostrovschi Razvan RivelinoReferent asistent
Puiu Luminita IleanaInspector de specialitate
Puscasiu Vlad CornelConsilier juridic specialist
Sabau Ionut GabrielReferent specialist
Simion Ileana RalucaInspector specialist
Slatineanu MarinelaConsilier juridic specialist
Stan MariaConsilier juridic specialist
Stefan DanielaConsilier juridic specialist
Stoenescu Dorin CristianSpecialist IT
Traistaru AdrianSpecialist IT
Tudose GeorgianaReferent specialist
Udrescu Maria VioletaSpecialist IT
Vasilescu Radu CristianSpecialist IT
Vasilescu Simona GabrielaConsilier juridic specialist
Vasilica Dorothea IsabelaReferent de specialitate
Visan Cornelia SimonaReferent specialist
Voican Florentina MihaelaInspector specialist
Voinescu Ioana DanielaReferent specialist

ORC OLT

Bubatu Nicoleta CeraselaDirector
Radulescu Daniel GeorgeSef serviciu

ORC PRAHOVA

Baraniuc GeorgianaDirector
Coanca EmilSef serviciu
Costache Elena MagdalenaSef birou

ORC SALAJ

Vadan Laura EugeniaDirector
Marian Oana IuliaSef birou
Ungurusan Mariana AdrianaSef birou

ORC SATU MARE

Ploesteanu Lucian GeorgeDirector
Barar Viorica GeorgetaSef birou
Streangau Marinel VasileSef birou

ORC SIBIU

Iorga Radu GabrielDirector
Bebeselea Ana CarmenSef serviciu
Candale Anca MariaSef birou
Ivascu Mihaela AnaSef birou

ORC SUCEAVA

Vartic Catalina ElenaDirector
Sbirn Manuela AngelaSef birou

ORC TELEORMAN

Enache Andrea MariaDirector
Pirontea Nitulescu Raluca MadalinaSef birou
Sorescu CarolinaSef birou

ORC TIMIS

Brinda FloareaDirector
Curescu Laura FloricaSef serviciu
Mixich Carmen NicoletaSef serviciu
Mixich Carmen NicoletaSef serviciu
Cernaianu SilvanaSef birou
Micle Ioana RoxanaSef birou

ORC TULCEA

Baiu CameliaDirector

ORC VALCEA

Stoian Maria MagdalenaDirector
Dragulescu Alexandru-MarianSef birou
Popescu Elena-FlorentinaConsilier la CSM

ORC VASLUI

Suna BogdanDirector

ORC VRANCEA

Ristea MaricelDirector
Tudose GrigoreSef birou

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Programul de lucru cu publicul la ghișeu se desfășoară de luni până joi între 09.00-11.00 și 12.00-14.00, iar vineri între 08.00-10.00 și 11.00-13.00.